Oczyszczanie przestrzeni

2 become 1

11/03/2015

Właśnie ta piosenka Spice Girls* przypomniała mi się, kiedy z mężem przeglądaliśmy zawartość skrzynki z pamiątkami ślubnymi. Zarządziłam jej przegląd, bo chciałam zamówić drewnianą skrzyneczkę (podobną do tych zilustrowanych tutaj) i nie przesadzić z rozmiarem.

Okazało się, że wśród tych ślubnych pamiątek znajduje się nie tylko wiele rzeczy niepotrzebnych (jak np. koperty po kartkach z życzeniami), ale też kilka podwójnych: dwie kartonowe tablice “rejestracyjne” Młoda Para (dzięki nim spotkaliśmy się z życzliwością nieznajomych w czasie podróży poślubnej, w dodatku uratowały nas od mandatu, kiedy po miodowym miesiącu wracaliśmy do Polski), dwa egzemplarze lokalnej gazety z naszym ślubnym zdjęciem, dwa zaproszenia, dwa nasze podziękowania dla gości… Naturalnym więc wydało nam się zmniejszyć ten asortyment pierdółek i w ten sposób dwa stały się jednym. Przy okazji pozbyliśmy się rzeczy, które w tym pudełku w ogóle nie powinny się znaleźć (wizytówka firmy kamieniarskiej???). Co więcej, mieliśmy kolejną okazję do powspominania, co się działo te parę lat temu.

A drewniana skrzyneczka zajmie 1/3 miejsca, które zajmuje obecne pamiątkowe pudełko.

* Tak, byłam ich wielką fanką, byłam tą sportową, mimo że ze sportem nigdy nie miałam nic wspólnego, ale identyfikowałam się z Mel C, bo też była koziorożcem.

serca

Przeczytaj także

 • www.simplife.pl 13/03/2015 at 19:54

  O mamo, przypomniałaś mi o Spice Girls, mam wieczór z głowy :D

  • Kasia 14/03/2015 at 07:33

   Haha! Miałam to samo, jak przypomniała mi się ta piosenka ;) A Ty którą “byłaś”? ;)

   • www.simplife.pl 14/03/2015 at 12:09

    Mel B, od zawsze miałam słabość do tych o ciemniejszym kolorze skóry ;)

    • Kasia 15/03/2015 at 08:01

     O proszę, to tak jak ja ;)