Książki Różności

Wyprzedaż blogowa

30/06/2016

Przeprowadzka często oznacza większą segregację rzeczy i tak jest także w naszym przypadku. Długo się zastanawiałam, czy to dobry pomysł, ale stwierdziłam, że można spróbować: oprócz tradycyjnych kanałów związanych ze sprzedażą przedmiotów już niepotrzebnych postanowiłam stworzyć małą wyprzedaż blogową. Może to właśnie Wy zostaniecie nowymi właścicielami książek, z którymi chcę się pożegnać?

Wszystkie wystawione tu książki są używane – subiektywnie oceniony stan każdej z nich znajduje się obok każdej pozycji zgodnie z kluczem:

stan idealny – książka nigdy nie czytana, po prostu stała i się kurzyła

bardzo dobry – przeczytana raz, więc może nosić typowe ślady przekładania

dobry – książka może mieć zżółknięte strony, okładka może być porysowana lub zagięta, ale w zupełności nie przeszkadza to w czytaniu lub oglądaniu (w przypadku albumów)

Koszt przesyłki dla każdej z pozycji to 9 złotych – obejmuje samą wysyłkę oraz opakowanie. Jeśli jesteście z Katowic lub okolic możecie się skusić na bezpłatny odbiór osobisty. Ceny są do negocjacji, bo bardziej niż na zyskach zależy mi na przekazaniu dalej każdej z książek. Każda złotówka z wyprzedaży – tak jak przy każdej używanej rzeczy, którą sprzedajemy – idzie do skarbonki Mai.

Jeśli z poniższej listy coś Was zainteresowało lub macie dodatkowe pytania piszcie proszę na adres kasia@drogadominimalizmu.pl

***

W oparach absurdu. Tuwim i SłonimskiSłonimski A., Tuwim J.: W oparach absurdu

Wydawnictwo Iskry, 2008

186 stron

Stan idealny

Cena: 18  15 zł

 

 

Słownik łacińsko-polski

Słownik łacińsko-polski i polsko-łaciński (ze słownikiem medycznym i gramatyką)

Wyd. Buchmann, 2008

Stan bardzo dobry

Cena: 12 10 złotych (+ przesyłka 10 złotych ze względu na wagę)

 

 

 

Rubens

Warszawskaja, M., Jegorowa, K.: Rubens. Animacja życia.

Wyd. Oleksiejuk, 2006

160 stron (papier kredowy, format albumu)

Stan bardzo dobry – (lekko pogięta obwoluta)

Cena: 15 12 zł

Przeczytaj także